Igen sokat segítettek gerincműtétem utáni rehabilitációban
A hotel válasza
Köszönjük kedves szavait! Nagyon örülünk, hogy gerincműtétje utáni rehabilitációban ilyen jól tudtunk Önnek segíteni. További jó gyógyulást kívánunk, és reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önt.
Kettesben9.9 / 10-D. Erzsébet2026.03.05.
visszatérek
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-D. Angéla2026.03.04.
Nagyon kedves, figyelmes személyzet.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk és elégedetten távoztak.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-N. Péter2026.03.03.
mindennel elégedettek voltunk
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-Attila2026.03.03.
Tökéletes választás
Több alkalommal szálltunk már meg a hotelben, ismerjük a nyitás kezdete óta. Tökéletes választás pároknak, családoknak egyaránt. A Deluxe szoba melyben megszálltunk, kényelmes, tiszta és nyugodt pihenésre alkalmas. A gasztronómiája minden igényt kielégítő és változatos. A személyzet minden területen udvarias, segítőkész és figyelmes. Eddig minden alkalommal azt nyújtotta amit vártunk! Köszönjük.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Megtisztelő számunkra, hogy ilyen kedves és pozitív vendégvéleményt olvashattunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.8 / 10-G. Gimes2026.03.03.
Kényelmes szobák, finom ételek, kellemes vizek.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.6 / 10-Z. Anita2026.03.03.
pozitív, a konyha fenomenális, a szállás tiszta, szép, személyzet kedves, előzékeny
Már többször jártunk a szállodájukban, törzsvendégként tértünk vissza, most sem csalódtunk. A konyha valami fenomenális, mint mindig :-), a kiszolgálás, a személyzet, csak pozitívumokat tudok mondani. Ami egyetlen zavaró tényező, az a wifi lefedettség, többször lekapcsolódott a telefonkészülékem a hálózatról. A szoba tiszta, kényelmes, tágas. Szauna szeánszra csatlakoztunk be, ez a program is nagyon tetszett mindkettőnknek. Csak ajánlani tudom a szálláshelyet bárkinek, akár néhány napra, akár hosszabb távra, biztosan jövünk még.
A hotel válasza
Kedves Zolta Anita!
Nagyon szépen köszönjük, hogy ismét bennünket választottak, és külön öröm számunkra, hogy törzsvendégként tértek vissza szállodánkba.
Hálásak vagyunk kedves szavaiért, különösen, hogy konyhánkat és kollégáink munkáját ilyen elismerően említette. Mindig nagy motiváció számunkra, amikor vendégeink elégedetten és pozitív élményekkel távoznak. Örülünk, hogy a szoba kényelmével, tisztaságával, valamint a szauna szeánsz programmal is elégedettek voltak.
Köszönjük, hogy a wifi lefedettséggel kapcsolatos észrevételét is megosztotta velünk. Visszajelzése fontos számunkra, és továbbítjuk az illetékes kollégáknak, hogy a jövőben még zavartalanabb legyen a pihenés.
Nagy öröm számunkra, hogy ajánlják szállodánkat, és már most várjuk a következő találkozást. Szeretettel visszavárjuk Önöket! 😊
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-L. Györgyné2026.03.01.
Köszönöm a hotel minden kedves Munkatàrsànak, hogy biztosìtják rèszemre a kellemes időtöltèst, immàron sokadszor lehettem vendèg az elmúlt èvekben. Tervezem a mihamarabbi visszatèrèst. Ismételten köszönöm! L.Györgynè
A hotel válasza
Hálásan köszönjük kedves sorait és megtisztelő hűségét. Nagy öröm számunkra, hogy immár sokadik alkalommal is bennünket választott pihenése helyszínéül, és hogy hozzájárulhatunk kellemes időtöltéséhez.
Munkatársaink nevében is köszönjük bizalmát és elismerő szavait – ez számunkra a legnagyobb motiváció. Örömmel halljuk, hogy mihamarabbi visszatérését tervezi, szeretettel várjuk vissza legközelebb is!
Ismételten köszönjük megtisztelő visszajelzését.
Kettesben10.0 / 10-O. Gáborné2026.03.01.
25.éve lesz idén, h karácsony előtt szunidoben a két kislányunkkal az Európa Fittet választottuk családi pihenésre. Szívmelengető édes napokat toltöttunk itt, sok éven keresztul jöttunk tavasszal, nyáron, ősszel❤️🥰…és jövünk, jovök azóta is..már senior” pl
A hotel válasza
Nagyon köszönjük kedves, szívhez szóló sorait, és hogy immár 25 éve minket választanak családi pihenésük helyszínéül. Hihetetlen öröm számunkra, hogy ennyi éven keresztül részesei lehettünk az Önök boldog pillanatainak – legyen szó tavaszról, nyárról, őszről vagy karácsonyi szünidről.
Örömünkre szolgál, hogy az Európa Fit Hotelben töltött napok mindig szívmelegítő élményekkel telnek, és büszkék vagyunk rá, hogy “senior” vendégeink közé tartoznak. Alig várjuk, hogy a jövőben is üdvözölhessük Önöket családjukkal együtt!
Családdal 10.0 / 10-V. Zaneta2026.02.24.
3.alkalommal voltunk itt gyerekkel ,minden tökéletes..visszatértünk biztossan
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Vendégeink mondták
Igen sokat segítettek gerincműtétem utáni rehabilitációban
visszatérek
Nagyon kedves, figyelmes személyzet.
mindennel elégedettek voltunk
Tökéletes választás
Kényelmes szobák, finom ételek, kellemes vizek.
pozitív, a konyha fenomenális, a szállás tiszta, szép, személyzet kedves, előzékeny
Köszönöm a hotel minden kedves Munkatàrsànak, hogy biztosìtják rèszemre a kellemes időtöltèst, immàron sokadszor lehettem vendèg az elmúlt èvekben. Tervezem a mihamarabbi visszatèrèst. Ismételten köszönöm! L.Györgynè
25.éve lesz idén, h karácsony előtt szunidoben a két kislányunkkal az Európa Fittet választottuk családi pihenésre. Szívmelengető édes napokat toltöttunk itt, sok éven keresztul jöttunk tavasszal, nyáron, ősszel❤️🥰…és jövünk, jovök azóta is..már senior” pl
3.alkalommal voltunk itt gyerekkel ,minden tökéletes..visszatértünk biztossan