Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-N. Klára2026.04.11.
MInt platina torzstag tobb kedvezményt lehetne adni
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk észrevételét, valamint hogy platina törzsvendégként szállodánkat választja. Hűségét nagyon értékeljük.
Folyamatosan dolgozunk azon, hogy törzsvendégeink számára még vonzóbb kedvezményeket és előnyöket biztosítsunk, javaslatát köszönettel továbbítjuk az illetékes részleg felé.
Reméljük, hamarosan ismét vendégeink között üdvözölhetjük!
Üdvözlettel: Szállodavezetés
Kettesben9.8 / 10-P. Andrea2026.04.10.
Minden nagyon jó volt ,az ingyenes parkolót hiányoltam, a fürdőtèrben egy kis zöld ,akár mű növény, nagyott dobna a hangulaton .
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Észrevételeit továbbítottuk a vezetőségnek.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-B. Ildikó2026.04.09.
Visszatérő vendégek vagyunk. Profi személyzet, finom ételek, szuper szálloda😊
A hotel válasza
Kedves Bótos Ildikó!
Köszönjük kedves sorait. Örülünk, hogy szállodánk csapata újra és újra pihentető élményekkel ajándékozhatja meg Önt!
Szívélyes üdvözletünket küldjük Hévízről! Szeretettel visszavárjuk!
Hotel Európa Fit Team
Családdal 10.0 / 10-L. Viktória2026.04.09.
Somlói
Idén lesz 18 éve, hogy először jártunk a szállodában - azóta rendszeresen visszatérünk. Imádjuk az EurópaFit-et; olyan, mintha hazamennénk. Nem tudok rosszat mondani. A karácsonyi tartózkodásunk után véleményeztük, hogy a somlói már nem a régi, de most örömmel tapasztaltuk húsvétkor, hogy visszatértek (majdnem) az eredeti recepthez - köszönjük. Reménykedünk benne, hogy majd a karácsonyi szobába bekészített bejgli is visszatér az életünkbe! :) Summa summarum: hamarosan ismét találkozunk - addig is jó munkát kívánunk a szálloda összes dolgozójának!
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Nagy öröm számunkra, hogy immár 18 éve visszatérő vendégeink és igazán megtisztelő, hogy ilyen hosszú ideje szállodánkat választják pihenésük helyszínéül. Köszönjük kedves szavait, jó érzés számunkra, hogy nálunk mindig „hazatérésként” élik meg tartózkodásukat.
Örülünk, hogy a húsvéti tartózkodás során ismét elégedettek voltak a somlóival, visszajelzését örömmel továbbítjuk konyhai csapatunk felé. A karácsonyi bekészítéssel kapcsolatos megjegyzését is köszönjük, észrevételét figyelembe vesszük a jövőbeni tervezés során.
Szeretettel várjuk vissza Önöket a közeljövőben is, és addig is köszönjük hűségüket, valamint jókívánságaikat a teljes csapat nevében!
Üdvözlettel: Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-P. István2026.04.09.
Először jártunk itt. Tökéletes volt minden. Kényelmes, jól felszerelt szoba, fürdőszoba. Wellness kifogástalan, bár hangulatos. A svédasztalos reggeli, vacsora bőséges, választékos és nem utolsó sorban finom. Gratulálunk a szakácsoknak, a felszolgáló személyzetnek. A hotel gyerekbarát, bár kissé nehezteltük, h több játékért is fizetni kellett, ettől függetlenül tetszett, h minden nap más-más programokkal készültek a kicsiknek. A személyzet kedves, tiszta jól felszerelt hotel. Az elhelyezkedése Hévíz központi helyén kiváló. Csak ajánlani!
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Bízunk benne, hogy a szállodánkban eltöltött kellemes pihenés és a pozitív emlékek hatására a jövőben ismét lehetőségünk nyílik Önt a vendégeink között köszönteni.Köszönjük dicsérő szavait, továbbítottuk a részlegeinknek. Szeretettel várjuk vissza szállodánkba.
Hotel Európa Fit Team
Családdal 10.0 / 10-B. Béla2026.04.08.
Legjobb szálloda az országban😉
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Amit írt, azzal nem vitatkozunk :))
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Családdal 10.0 / 10-K. Štefan2026.04.08.
A legjobb hotel a környéken, visszajáró vendégek vagyunk. Kedves személyzet, tisztaság, szuper étterem, bő választék, nagyon szuper wellness részleg. Mindennel elégedettek voltunk
A hotel válasza
Köszönjük, hogy ismét szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy ez alkalommal is kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Kettesben9.8 / 10-H. Ferenc2026.04.05.
Tökéletes
Több mint 10 éve vendégeskedünk a hotelben. A személyzet rendkívül kedves, a vendég náluk az első. A konyha pazar, maximális választék, hihetetlen finom ízekkel. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Remélem a jövőben még sok pihenéssel töltött napot tölthetek még el a hotelben. Minden adott a teljes kikapcsolódáshoz. Wellness, étterem, bár, stb. Köszönök mindent!
A hotel válasza
Köszönjük visszajelzését, szívből örülünk, hogy visszajáró vendégekként maximálisan elégedettek szolgáltatásainkkal.
Mindig nagy megtiszteltetés számunkra, amikor ismét minket választanak, és bízunk benne, hogy a jövőben is minden alkalommal kellemes élményekkel távoznak tőlünk.
Várjuk Önöket szeretettel legközelebb is!
Kettesben10.0 / 10-U. György2026.04.02.
Úgy éreztük magunkat, mint egy 5x szállodában! Számunkra a legtökéletesebb szálloda! Köszönjük szépen!❤️❤️❤️
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy ismét szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Köszönjük megtisztelő szavait is és kellemes húsvétot kívánunk az egész családnak!
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Vendégeink mondták
Tudtam tejmentesen étkezni.
MInt platina torzstag tobb kedvezményt lehetne adni
Somlói
Legjobb szálloda az országban😉
A legjobb hotel a környéken, visszajáró vendégek vagyunk. Kedves személyzet, tisztaság, szuper étterem, bő választék, nagyon szuper wellness részleg. Mindennel elégedettek voltunk
Tökéletes