A finom ételek, a reggeli gyógytea, a viziitornák, a kezelések stb. Nagyon szeretjük. Kiemelném az úszómedence hőfoka legkellemesebb az egész országban. Mindent köszönünk! Visszamegyünk!
A hotel válasza
Köszönjük kedves visszajelzését! Örömmel olvastuk, hogy ilyen pozitív élményekkel távozott szállodánkból.
Reméljük, legközelebb is hasonlóan kellemesen telik majd pihenése, és szeretettel várjuk vissza Hévízre!
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-K. Károlyné2026.05.19.
Annyi volt a gond, hogy első nap nem volt gyógymedence, de szívesen megyünk sőt julius9-énismét ott leszünk
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet az értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Reméljük, hogy a gyógymedence rövid lezárása nem okozott Önöknek túl nagy kellemetlenséget.
Szeretettel várjuk Önöket júliusban!
Kettesben10.0 / 10-T. Tamás2026.05.19.
Harmadszor voltunk egy éven belül és a jövőben is Önöket választjuk.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy ismét nálunk pihentek! Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy ez alkalommal is kellemes napokat töltöttek nálunk. Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
Kettesben9.9 / 10-H. Anita2026.05.16.
Minden tökéletes volt, mint mindig!
A hotel válasza
Kedves Dr. Hambalek Anita!
Köszönjük, hogy ismét szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy most is kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 9.6 / 10-Z. Ferenc2026.05.12.
Már voltunk és megyünk újra !
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet az értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Családdal 10.0 / 10-B. Gábor2026.05.12.
Nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet az értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Kettesben9.5 / 10-B. Balázs2026.05.12.
Szuper volt minden :)
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet az értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet az értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Kettesben10.0 / 10-E. Istvánné2026.05.11.
Szuper minden és csak ajánlani tudom
A hotel válasza
Köszönjük az elismerő szavakat, melyeket megosztottunk kollégáinkkal is. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Kettesben9.6 / 10-U. György2026.05.09.
Csodás napokat töltöttünk a szállodában!
Számunkra a a wellness részleg, a tisztaság, az udvarias személyzet, az ételek finomsága, választekéka 5 csillagot kapott! Nagyon szépen köszönjük!❤️
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy ismét szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönjük az elismerő szavakat, amelyek egy törzsvendég tollából különösen értékesek. Megtisztelnek minket a hűségükkel és reméljük, hogy hamarosan újra találkozunk!
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-N. Jánosné2026.05.08.
Másodszor voltunk szállodájukban. Azért tértünk vissza, mert előzőleg is meg voltunk elégedve. A víz kiváló, az ellátás minden igényünket kielégitette. Mivel nem gépkocsivsl voltunk a szálloda 5 percre van a busz állomástól, és ugyanott Coop üzlet is van.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy ismét szállodánkban töltötték szabadságukat! Külön köszönet a visszajelzésért, szívből örülünk, hogy visszajáró vendégünkként maximálisan elégedettek szolgáltatásainkkal. Bízunk benne, hogy a jövőben is minden alkalommal kellemes élményekkel távoznak tőlünk.
Várjuk Önöket szeretettel legközelebb is!
Vendégeink mondták
Imádunk ide jönni mert itt minden tökéletes!
Annyi volt a gond, hogy első nap nem volt gyógymedence, de szívesen megyünk sőt julius9-énismét ott leszünk
Harmadszor voltunk egy éven belül és a jövőben is Önöket választjuk.
Minden tökéletes volt, mint mindig!
Már voltunk és megyünk újra !
Nagyon jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudom.
Szuper volt minden :)
Szuper minden és csak ajánlani tudom
Csodás napokat töltöttünk a szállodában!
Másodszor voltunk szállodájukban. Azért tértünk vissza, mert előzőleg is meg voltunk elégedve. A víz kiváló, az ellátás minden igényünket kielégitette. Mivel nem gépkocsivsl voltunk a szálloda 5 percre van a busz állomástól, és ugyanott Coop üzlet is van.