Visszatérő vendégek vagyunk, maximálisan elégedettek mindennel a szállodában.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy ismét szállodánkban töltötték szabadságukat! Külön köszönet a visszajelzésért, szívből örülünk, hogy visszajáró vendégünkként maximálisan elégedettek szolgáltatásainkkal. Bízunk benne, hogy a jövőben is minden alkalommal kellemes élményekkel távoznak tőlünk.
Várjuk Önöket szeretettel legközelebb is!
Kettesben9.5 / 10-O. Józsefné 2026.06.14.
Köszönjük a kedves fogadtatást, a mosolygós kiszolgálást, segítőkészséget.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Családdal 10.0 / 10-P. Mónika2026.06.13.
Nagyon jól éreztük magunkat, minden nagyon igényes és odafigyelnek a vendégekre. Egy dolog volt ami rossz érzéssel töltött el, nevezetesen, h egyik vendég úszócipőben jött be a vízbe!
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-S. Erzsébet2026.06.12.
Köszönünk szépen mindent!
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.6 / 10-M. Anna Zsuzsanna2026.06.09.
A szálloda minden dolgozója kedves és figyelmes volt. Hálásan köszönjük szépen.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Családdal 10.0 / 10-Krisztina2026.06.07.
A legjobb hotel Hévízen!
Udvarias, kedves, segítőkész hozzáállás a teljes személyzet részéről.
Az új ágyak végre nagyon kényelmesek!
A kezeléseknél kedves, profi szakemberek!
A hotel válasza
Köszönjük, hogy ismét szállodánkban töltötték szabadságukat! Külön köszönet a visszajelzésért, szívből örülünk, hogy visszajáró vendégünkként maximálisan elégedettek szolgáltatásainkkal. Bízunk benne, hogy a jövőben is minden alkalommal kellemes élményekkel távoznak tőlünk.
Várjuk Önöket szeretettel legközelebb is!
Kettesben9.8 / 10-C. Erzsébet 2026.06.06.
Nagyon szeretjük a hotelt. Utoljára az étteremmel voltak fenntartásaim. Különösen a reggelivel. A kínálat megfelelő, de több ételnél sem a megszokott minőség fogadott. Többször kérni kellett hiányzó dolgot.
Az asztalokon szerencsés lenne egy "kis kuka" , ahova tenni lehet a felesleget...
A pincérek gyorsak, néha túl gyorsak, az üres tányérokat azonnal viszik, így feleslegesen piszkít az ember újabbat...
Mindezek nem szegték kedvünket, már van újabb foglalásunk 🥰🥰
A hotel válasza
Kedves Cseh-Németh Erzsébet!
Köszönjük, hogy ismét szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Észrevételeit továbbítottuk a megfelelő részlegünknek.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 9.8 / 10-K. Krisztina2026.06.05.
Minden szép, minden jó! Rendben volt minden! ☺️
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-R. Róbert2026.06.02.
Nagyon szuper volt minden, szoba, étterem,wellness,medencék , szauna, ágyak. Személyzet kedves, segítőkész. A wellnessben mindíg új, tiszta törölköző van.A vacsora izletes, változatos, pozitívum hogy a főételt nem tudják a vendégek összeturkálni. Egyszóva
A hotel válasza
Kedves Rudalics Róbert!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Nagy örömmel olvastuk kedves és elismerő szavait.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-H. GYÖRGYNÉ2026.05.30.
Az elektromos autok toltesenek intelligenciajara felhivni a tulajdonosok figyelmet erkezeskor….( ha befejeztek a toltest alljanak el a toltohelyrol hogy masok is tolthessek autojukat )
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Az elektromos autókra vonatkozó észrevételét továbbítottuk kollégáink felé.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Vendégeink mondták
Visszatérő vendégek vagyunk, maximálisan elégedettek mindennel a szállodában.
Köszönjük a kedves fogadtatást, a mosolygós kiszolgálást, segítőkészséget.
Nagyon jól éreztük magunkat, minden nagyon igényes és odafigyelnek a vendégekre. Egy dolog volt ami rossz érzéssel töltött el, nevezetesen, h egyik vendég úszócipőben jött be a vízbe!
Köszönünk szépen mindent!
A szálloda minden dolgozója kedves és figyelmes volt. Hálásan köszönjük szépen.
A legjobb hotel Hévízen!
Minden szép, minden jó! Rendben volt minden! ☺️
Nagyon szuper volt minden, szoba, étterem,wellness,medencék , szauna, ágyak. Személyzet kedves, segítőkész. A wellnessben mindíg új, tiszta törölköző van.A vacsora izletes, változatos, pozitívum hogy a főételt nem tudják a vendégek összeturkálni. Egyszóva