Családbarát hotel, kedves és udvarias személyzettel.
Második alkalommal töltöttünk 3 nap/2 éjszakát 3 kisgyermekkel, Deluxe szobában. Mindannyian remekül éreztük magunk. A szoba kényelmes, rendezett, jól felszerelt, tiszta volt. A személyzet kivétel nélkül udvarias. A hotelről ugyanez elmondható. Az étterem kínálata bőséges, reggeli és vacsora is tág intervallumban hozzáférhető, hétvégente bővített rendelkezésre állással. Reggelihez üdítő az árban, vacsoránál csak rendelni lehet, félpanzió nem tartalmazza. A Roomli szobát szerettük. A koktél bárról élvezhető az esti koncert, az italok jól elkészítettek és finomak voltak, ár/érték arányban is megfelelőek. Az animátor programokat gyermekeink élvezték, ahogy a fürdő részleg szolgáltatásait is. A délutáni extra programon (Krimi est) szerettünk volna részt venni, de nem tudtunk, mert gyermekeink felügyeletére ebben az intervallumra nem biztosított a hotel személyzetet, javaslatként érdemes lehet a jövőben megfontolni a gyermekfelügyeletet. Visszatérünk még a jövőben!
A hotel válasza
Köszönjük, hogy ismét minket választottak pihenésük helyszínéül, és külön köszönjük, hogy ilyen részletesen megosztotta velünk tapasztalatait.
Örömmel olvastuk, hogy családjával együtt ismét kellemesen telt az itt töltött idő, és elégedettek voltak a Deluxe szoba kényelmével, tisztaságával, valamint szállodánk és éttermünk szolgáltatásaival. Külön öröm számunkra, hogy személyzetünk udvariasságát, a Roomli szoba hangulatát, koktélbárunk kínálatát, az esti koncertélményt, valamint animációs programjainkat és fürdőrészlegünket is pozitívan értékelték.
Köszönjük, hogy megosztotta velünk észrevételét a gyermekfelügyelet lehetőségével kapcsolatban. Nagyra értékeljük az ilyen építő jellegű visszajelzéseket, hiszen ezek segítenek bennünket szolgáltatásaink folyamatos fejlesztésében. Javaslatát továbbítjuk az illetékes kollégáink felé megfontolásra.
Nagy öröm számunkra, hogy jól érezték magukat, és külön megtiszteltetés, hogy visszatérő vendégeink között köszönthetjük Önöket. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket és családjukat!
Szeretettel várjuk vissza Önöket!
Kettesben10.0 / 10-T. Györgyi2026.05.07.
Sokadszorra jövök, máskor is fogok.
Kevés, élményre fordítható szabadidőm többedszerre töltöm itt. Mivel ritkán szabadulok el ilyesmire, különösen fontos nekem, hogy minden a lehető legjobban sikerüljön, és az Európa Fitben még sosem csalódtam. Nagyon sok olyan hely van, ahol egy-pár részére a szállodának nagyon sok és alapos figyelem van, az Európa Fit eddig az egyetlen, amiről bártran mondom mindenkinek, hogy legyen szó étkezésről, szállásról, szabadidős programokról, a stáb bármely tagjáról, vagy a wellness részlegről, a minőség és az odafigyelés mindenütt meglátszik. Az esti zenés programok nem az én ízlésvilágom, de szerencsére sokaknak bejön, szóval érdemes arra is figyelni. Ehhez még fontos hozzáfűzni, hogy a kiváló hangszigetelésnek köszönhetően, ha valakinek nem esete az esti műsor, a szobájában nyugalmat fog találni. :-)
A hotel válasza
Köszönjük, hogy ismét szállodánkban töltötte szabadságát! Külön köszönet a visszajelzésért, szívből örülünk, hogy visszajáró vendégünkként ez alkalommal is elégedett volt szolgáltatásainkkal. Bízunk benne, hogy a jövőben is mindig kellemes élményekkel távozik tőlünk.
Várjuk szeretettel legközelebb is!
Kettesben10.0 / 10-K. Sándor2026.05.07.
Kifogástalan vendèglátásban volt rèszünk. Köszönöm.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-J. Ágnes2026.05.05.
Visszatérő vendégek vagyunk.
Nemcsak a Hotel által nyújtott szolgáltatások, hanem a környezet is fontos számunkra a sok fa és a csodálatos virágok.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk és elégedetten távoztak.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-B. Katalin2026.05.02.
Máshol még nem tapasztaltam,hogy pincérek adják az ételt.Kicsit zavaró.
Az erkélyre kiférne még egy szék
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Reméljük, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Vacsoránál szakácsaink a főételeknél nem csak tanácsot adnak a választáshoz, hanem ízlésesen tálalják is azokat. A mennyiségnél természetesen figyelembe veszik a vendégek kívánságát. Észrevételeit továbbítottuk a részlegvezetőknek.
Köszönjük, hogy a vendégeink voltak, szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-Ádám2026.05.02.
prima
remek
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Családdal 10.0 / 10-B. Anikó2026.04.30.
Fantasztikus a gyerekek játszó helyisége
Még soha nem volt ennyire jó egyik szállóban sem a játszószoba, a Rumli. ❤️ Gratulálunk, szép munka volt!
Valamennyi dolgozó csodás szakember. A kedvességük, segítő szándékuk levett minket a lábunkról.
Külön öröm volt látni, hogy unokáinkhoz mindig volt egy kedves szavuk, mosolyuk.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk és hogy elégedettek voltak a játszószobával és kollégáinkkal.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.9 / 10-T. Ferenc2026.04.30.
Rendkívül kedves, segítőkész személyzet! A kedves mosoly mindenki arcán elbűvölő.😀
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.8 / 10-P. Lilla2026.04.29.
Kiváló szolgáltatást nyújtanak.
Szobák tiszták, jó méretűek. Étteremben kiváló ételeket kínálnak. Változatos medencék, télen is üzemelő kültéri gyógyvizes medence a kedvencünk. Személyzet kedves, segítőkész. Jó helyen, központi helyen helyezkedik el a hotel.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet az értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Családdal 9.6 / 10-2026.04.28.
Pazar ételek
Az ételek, különösen a hidegkonyhai készítmények fine-dining minőségűek. Külön plusz pont azért, hogy szakácsok szervírozzák tányérra a szintén kitűnő meleg ételeket.
A hotel válasza
Kedves Hamarics Imre!
Nagyon köszönjük kedves visszajelzését! Örömmel olvastuk, hogy különösen a hidegkonyhai kínálatunk elnyerte tetszését, és fine dining minőségűnek találta. Külön köszönjük, hogy kiemelte a szakácsaink által szervírozott meleg ételeket is – számunkra fontos, hogy vendégeinknek ne csak ízben, hanem élményben is magas színvonalat nyújtsunk.
Reméljük, hogy a jövőben is vendégeink között üdvözölhetjük!
Üdvözlettel: Szállodavezetés
Vendégeink mondták
Családbarát hotel, kedves és udvarias személyzettel.
Sokadszorra jövök, máskor is fogok.
Kifogástalan vendèglátásban volt rèszünk. Köszönöm.
Visszatérő vendégek vagyunk.
Máshol még nem tapasztaltam,hogy pincérek adják az ételt.Kicsit zavaró.
prima
Fantasztikus a gyerekek játszó helyisége
Kiváló szolgáltatást nyújtanak.
Pazar ételek