Kedvenc szállodám.Mindig pozitív véleménnyel vagyok ahányszor csak megfordulok Önöknél.
Minde kedves dolgozónak jó egészséget és további sikereket boldogsággal.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy ismét szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy megint kellemes napokat töltöttek nálunk. Kedves szavait továbbítottuk kollégáinknak.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.9 / 10-K. Oriold2026.05.28.
Szinte haza járunk ide.
Mindennel meg voltunk elégedve, nem először jártunk itt. Amit hiányoltam, az a szúnyogháló volt. Egyelőre nem éreztük szükségét a légkondicionálónak, nyitott ablak mellett aludtunk, és bár szúnyog sem volt, jobban örültem volna, ha van szúnyogháló. A későbbiekre.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Észrevételeit továbbítottuk az igazgatóságnak.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 9.9 / 10-B. Ildikó2026.05.27.
Visszatérő vendégként ismét szuper ellátásban volt részünk. Köszönjük
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Örülünk, hogy ismét jól telt a pihenésük. Ajánljuk esetleg figyelmébe a törzsvendég hétvégénket június 19-231-ig. szuper kedvezményekkel és programokkal.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.6 / 10-B. Zsolt2026.05.27.
A szálloda nagy kedvencünk. Nem okozott csalódást most sem.
A recepción minden ügyintézés gyors és kielégítő. Az éttermi csapat is hihetetlen munkát végez, a ételek minősége kitünő és bőséges a választék, szinte már "hazai" ízek! A meghívott művész magas színvonalú előadása kellemes meglepetés volt. Köszönjük.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 9.8 / 10-S. Ildikó2026.05.27.
Kellemes hétvégét töltöttünk el minden szép és jó volt! Két ötvenévest ünnepeltünk ami meglepetés volt és jól sikerült!
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-V. Beata2026.05.27.
A Hotel Európa Fit egy olyan szálloda, amelyet szívből ajánlok mindenkinek, aki a modern, letisztult környezetet keresi, ugyanakkor fontos számára az otthonos, barátságos hangulat is. A szobák és a közösségi terek, wellness részek egyaránt tiszták, kényelmesek és minden igényt kielégítenek.
A személyzet rendkívül kedves, figyelmes és mindig készséggel áll a vendégek rendelkezésére, ami igazán különlegessé teszi az itt töltött időt.
Tökéletes választás családok számára éppúgy, mint pároknak, akik nyugodt, feltöltődést nyújtó napokat szeretnének eltölteni egy kellemes, barátságos környezetben.
Köszönjük Önöknek! Visszatérünk.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Köszönjük kedves szavait, nagy megtiszteltetés volt olvasni.
Szeretettel visszavárjuk Önöket! Üdvözletünket küldjük Hévízről.
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-S. István2026.05.23.
Minden alkalommal jól érzem magam
A hotel válasza
Köszönjük visszajelzését, szívből örülünk, hogy visszajáró vendégünkként maximálisan elégedett szolgáltatásainkkal.
Mindig nagy megtiszteltetés számunkra, amikor ismét minket választ, és bízunk benne, hogy a jövőben is minden alkalommal kellemes élményekkel távozik tőlünk.
Várjuk szeretettel legközelebb is!
Kettesben10.0 / 10-S. János2026.05.21.
Minden nagyon jó volt . A személyzet kedves, segítőkész, mindenhol tisztaság és kényelem .
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-I. Imre2026.05.21.
Tökéletes pihenés. A 2/5 kérdés értelmetlen mert egyedül voltam.
Udvarias, kedves és segítőkész személyzet, főleg az étteremben. Kiváló minőségű és ízű ételek.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választotta pihenése céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltött nálunk. Köszönjük a visszajelzését, most lesz webfejlesztésünk, továbbítottuk észrevételét.
Szeretettel visszavárjuk!
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-F. Katalin2026.05.21.
Vacsora svédasztalos
A szálloda honlapján azt írták, hogy mindenféle étrend elérhető (pl. vegetáriánus),ehhez képest a 4 vacsorából 1-szer volt húsmentes opció.
A hotel válasza
Kedves Facskó Katalin!
Köszönjük visszajelzését! Sajnáljuk, hogy nem volt teljes mértékben elégedett a vacsorakínálattal.
Szállodánkban igyekszünk minden vendégünk igényét figyelembe venni, és szakácsaink szívesen készítenek egyedi, akár vegetáriánus ételeket is kérés esetén. Örömmel segítettünk volna megfelelő alternatívát kínálni.
Reméljük, hogy ennek ellenére kellemesen telt pihenése, és a jövőben ismét vendégeink között üdvözölhetjük.
Szállodavezetés
Vendégeink mondták
Kedvenc szállodám.Mindig pozitív véleménnyel vagyok ahányszor csak megfordulok Önöknél.
Szinte haza járunk ide.
Visszatérő vendégként ismét szuper ellátásban volt részünk. Köszönjük
A szálloda nagy kedvencünk. Nem okozott csalódást most sem.
Minden alkalommal jól érzem magam
Minden nagyon jó volt . A személyzet kedves, segítőkész, mindenhol tisztaság és kényelem .
Tökéletes pihenés. A 2/5 kérdés értelmetlen mert egyedül voltam.
Vacsora svédasztalos