Kiváló szálloda, figyelmes alkalmazottakkal, tiszta kényelmes szobákkal.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.8 / 10-G. Beáta2026.04.27.
Nagyon kedves,figyelmes személyzet.Remek a konyha.A szobában új párnára lenne szükség.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-B. Ildikó2026.04.26.
Nagyon jól éreztük magunkat, jövünk még😊
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy ilyen régóta a vendégeink. Nagyon örülünk, hogy ismét kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket! Szép napot kívánunk!
Szállodavezetés
Kettesben9.9 / 10-Németh Olga2026.04.24.
Retro hétvége
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves, segítőkész. A szobánk kényelmes, tiszta volt, mint ahogy az egész szálloda. Az ételek finomak, a kínálat bőséges. A hétvégi program nagyon jó hangulatú volt.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 9.5 / 10-Ildikó2026.04.23.
Négyen voltunk.A másik pár ötvenéves házassági évfordulóját ünnepeltük,nekem pedig születésnapom volt amire kaptam egy kis figyelmességet amit itt is szeretnék megköszönni!
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Kettesben10.0 / 10-N. Zoltánné Eta2026.04.21.
Kedves szállodai dolgozók 🥰 férjemmel töltöttünk el Önöknél két éjszaka 3 nap minden de tényleg minden dolgozó nagyon kedves segítőkész udvarias 56 éves vagyok 42 éve a férjemmel 50 éves koromtól engedhetem meg magunknak hogy utazzunk Hévízen most voltunk először de nem utoljára 🥰köszönünk mindent 🥰
A hotel válasza
Kedves Vendégünk,
szívből köszönjük a kedves szavait, igazán örömmel olvastuk visszajelzését! Nagyon jó érzés számunkra, hogy ilyen szép élményekkel gazdagodtak nálunk, és külön köszönjük, hogy munkatársaink kedvességét is kiemelte.
Örülünk, hogy Hévízen töltött első tartózkodásuk ilyen emlékezetesre sikerült – reméljük, hamarosan ismét vendégeink között köszönthetjük Önöket!
Sok szeretettel várjuk vissza Önöket, és további sok közös, szép utazást kívánunk!
Üdvözlettel: Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-F. Endre2026.04.18.
Tökéletes pihenési lehetőség, gyógyfürdőzéssel
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Családdal 9.5 / 10-V. János2026.04.17.
Nagyon tudom ajánlani !
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Kettesben10.0 / 10-R. Mariann2026.04.17.
20+ éve járunk Önökhöz! Ahogy a vacsorán a shef úrnak is mondtam, medence sok helyen van. De ilyen konyha? Alig találni aki ezt a szintet megüti. A tisztaságról is csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Mi még sokáig fogunk járni a hotelbe. Ennyi év alat
A hotel válasza
Hálásan köszönjük megtisztelő levelét és azt a több mint két évtizedes bizalmat, amellyel szállodánkat kitüntették. Külön öröm számunkra, hogy ilyen hosszú időn át visszatérő vendégeink között tudhatjuk Önöket.
Nagy büszkeséggel tölt el bennünket, hogy konyhánk színvonala ilyen mély benyomást tett Önökre. Séfünk és teljes csapata nap mint nap azon dolgozik, hogy vendégeinknek maradandó gasztronómiai élményt nyújtson – elismerő szavai számukra is hatalmas motivációt jelentenek.
Köszönjük, hogy kiemelte a tisztaságot és a személyzet munkáját is. Kollégáink elkötelezetten törekednek arra, hogy minden vendégünk otthon érezze magát nálunk, és külön öröm számunkra, hogy ezt Önök is így tapasztalják.
Nagyon sokat jelent számunkra, hogy a jövőben is vendégeink között köszönthetjük Önöket. Ígérjük, hogy továbbra is mindent megteszünk a megszokott – és remélhetőleg egyre emelkedő – színvonal biztosításáért.
Szeretettel várjuk vissza Önöket a következő alkalommal is!
Családdal 9.9 / 10-R. Anikó2026.04.16.
Javaslom, hogy a vacsoránál a felvágott sok gyümölcsöt ne keverjék össze. Lehet, hogy a vendégek dobálták a gyümölcsöket, akik korábban vacsoráztak, mint mi... miel...
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Észrevételét továbbítottuk a konyhánk felé.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Vendégeink mondták
Kiváló szálloda
Nagyon kedves,figyelmes személyzet.Remek a konyha.A szobában új párnára lenne szükség.
Nagyon jól éreztük magunkat, jövünk még😊
Retro hétvége
Tökéletes pihenési lehetőség, gyógyfürdőzéssel
Nagyon tudom ajánlani !
20+ éve járunk Önökhöz! Ahogy a vacsorán a shef úrnak is mondtam, medence sok helyen van. De ilyen konyha? Alig találni aki ezt a szintet megüti. A tisztaságról is csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Mi még sokáig fogunk járni a hotelbe. Ennyi év alat
Javaslom, hogy a vacsoránál a felvágott sok gyümölcsöt ne keverjék össze. Lehet, hogy a vendégek dobálták a gyümölcsöket, akik korábban vacsoráztak, mint mi... miel...