Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk és hogy konyhánkkal ennyire elégedettek voltak.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Családdal 9.8 / 10-C. Judit2026.03.17.
Vacsoránál hiányoltam a kifejezetten gyerekek szóló ételeket.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Észrevételét továbbítottuk a konyhafőnökünknek.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-S. JÓZSEF SÁNDOR2026.03.17.
Kellemes szálloda, kedves figyelmes személyzet!
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-B. Gábor2026.03.15.
Tisztelt Szálloda!
Amikor eljöttünk elfelejtettem említeni egy apró hibát. A 120 - as szobában laktunk. Ha valaki lefekszik az ágyra és felnéz az ágyat keretező faburkolatra, akkor látható, hogy a felső homlokrész csapolása (ragasztása) elengedett. Talán ez még nem balesetveszélyes, de esztétikailag nem szép látvány! Megjegyzésemet segítő szándékkal tettem.
Tisztelettel:
Bokrossy Gábor
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük a kitűnő értékelést. Reméljük, hogy szállodánk elnyerte tetszésüket és kellemesen telt a pihenésük. Észrevételét már továbbítottuk az illetékes kollégáink felé.
Szeretettel visszavárjuk a Hotel Európa fitbe!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-G. Gézáné2026.03.12.
Több magyar nyelvű adást .
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Észrevételét továbbítottuk az érintett részlegünknek.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.8 / 10-F. Adrienn2026.03.10.
Gyönyörű, ápolt a kert és tiszta a wellness részleg. Sok medence és szauna van.
A wellness és a kert csodálatos! Az ételek lehetnének kicsit ízletesebbek.
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Külön köszönet az elismerő szavakért, melyeket továbbítottunk kollégáink felé is.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.8 / 10-V. Róbert2026.03.09.
A szálloda megnyitása óta 2001-től minimum kétévente de inkább évente visszajáró vendégek vagyunk . A szálloda azóta is teljes megelégedésünkre szolgál . Külön kiemelném a konyhát . Elképesztően bőséges és kiváló minőségű az ételek kínálata mint a reggeli büfé, mint a vacsora tekintetében . És ezt a színvonalat a nyitás óta tudják tartani . Minden elismerésem ! A wellnesst és egyéb részeit is erős jóra értékelném , de a gasztronómiára a kitűnő minősítés a megfelelő . A személyzet a takarítóktól a pincérekig a recepcióig nagyon barátságos előzékenyen és segítőkész .
A hotel válasza
Kedves Végh Róbert!
Köszönjük, hogy ismét nálunk pihentek! Minden részlegen azon dolgozunk, hogy magas színvonalú szolgáltatásokkal és élményekkel teli, pihentető napokat nyújtsunk vendégeinknek. Ezen a téren nincs kompromisszum. Hűségüket nagyra értékeljük. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy ez alkalommal is kellemes napokat töltöttek nálunk. Szeretettel várjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben9.8 / 10-N. János GYörgy2026.03.08.
Mi pihenési,igényünknek tökéletesen jó
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-U. György2026.03.08.
Csodás szálloda!
Köszönjük szépen a minden igényt kielégítő szolgáltatást! A bőséges ételek, a készséges alkalmazottak, wellness részleg, tisztaság! Arra sarkall, hogy ide nagyon sürűn kell jönnünk! A csillagok száma 5×🥰💋❤️
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük kedves szavait és megtisztelő visszajelzését! Örömmel olvassuk, hogy elégedettek voltak szolgáltatásainkkal, az ételekkel, a wellness részleggel, valamint kollégáink munkájával és a tisztasággal is.
Külön öröm számunkra, hogy törzsvendégként gondolnak ránk, és reméljük, még sokszor köszönthetjük Önöket szállodánkban.
Szeretettel visszavárjuk Önöket a következő pihenésük alkalmával is!
Üdvözlettel:
Szállodavezetés
Családdal 9.6 / 10-R. Klára2026.03.06.
Nagyon szuper hely, minden tekintetben , főleg a wellness , a kiváló minőségű ételek
És a gyerekek imádták a Roomli játszóházat 😊👏
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is!
Vendégeink mondták
A konyha zseniális
Kellemes szálloda, kedves figyelmes személyzet!
Több magyar nyelvű adást .
Gyönyörű, ápolt a kert és tiszta a wellness részleg. Sok medence és szauna van.
Mi pihenési,igényünknek tökéletesen jó
Csodás szálloda!
Nagyon szuper hely, minden tekintetben , főleg a wellness , a kiváló minőségű ételek