Kedves személyzet és jó pihenést kívánok mindenkinek!
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk. Külön köszönjük elismerő szavait!
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-D. Márta2026.03.29.
Kültéri úszómedence
Tudom, hogy nagy összegű beruházás lenne. De. Akkor voltunk Önöknél, amikor az a nagyon erős szél volt, ezért sajnos nem lehetett az utolsó napokon használni a kültéri medencét a rossz időjárás miatt. Ha meg tudnák oldani a befedését, sokat emelne az amúgy is magas színvonalon. A benti úszómedence hőmérséklete, mélysége számomra tökéletes volt, a férjem viszont a magassága miatt nem tudott benne rendesen úszni.
A hotel válasza
Kedves Dr. Dékány-Tátrai Márta!
Köszönjük szépen hasznos tanácsát és hogy megosztotta velünk tapasztalatait.
Megértjük a kültéri medence lefedésére vonatkozó javaslatát is. Valóban egy nagyobb beruházást igénylő fejlesztésről van szó, ugyanakkor az ilyen jellegű visszajelzések fontosak számunkra, hiszen segítik a jövőbeni fejlesztések tervezését. Köszönjük, hogy felhívta erre a figyelmünket.
Reméljük, hogy összességében kellemesen telt a pihenésük, és a jövőben ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket. 😊
Szállodavezetés
Családdal 10.0 / 10-V. Erika2026.03.29.
Soha nem tudok előre köszönni senkinek (szoba asszonyok - pincérek - welness stb..).
Egy dologról azért mégis negatívan írnék véleményt, amiről részben nem a szálloda tehet. A vendégek nem tisztelik meg a többieket a megfelelő öltözettel és viselkedéssel az étteremben és a welness részlegben sem.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy ezt is megosztotta velünk. Teljes mértékben megértjük észrevételét, és sajnáljuk, ha az étteremben vagy a wellness részlegen tapasztalt öltözködés és viselkedés rontotta az élményt. Sajnos a mai, egyre informálisabbá váló világban munkatársaink sincsenek könnyű helyzetben, amikor az éttermi öltözékkel vagy az illemszabályokkal kapcsolatban szeretnék felhívni a vendégek figyelmét. Igyekszünk ezt tapintatosan és diszkréten kezelni, ugyanakkor folyamatosan törekszünk arra, hogy minden vendégünk számára kulturált és kellemes környezetet biztosítsunk. Köszönjük megértését és értékes visszajelzését. 🙏😊
Kettesben10.0 / 10-S. András2026.03.29.
Nagyon jól éreztük magunkat, szeretnénk majd újra menni.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Kettesben10.0 / 10-P. Ibolya 2026.03.27.
Széleskörű szolgáltatások teszik vonzóvá számunkra a szállodát! Már többszörösen visszajárók vagyunk, és ez így is marad!
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk és örömmel olvastuk kedves szavait.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-S. Csilla2026.03.25.
Nagyon jól éreztük magunkat.
A szoba tiszta és nagyon kényelmes, a személyzet nagyon kedves és udvarias, az ételek kiválóak! Itt minden adott a tökéletes pihenéshez és feltöltődéshez!
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Kettesben10.0 / 10-S. Tamás2026.03.22.
köszönök mindent mindent magas szinvonalon kaptunk nagyon jó volt
május elején ujra találkotunk
A hotel válasza
Köszönjük, hogy ismét szállodánkban töltötték szabadságukat! Külön köszönet a visszajelzésért, szívből örülünk, hogy visszajáró vendégünkként maximálisan elégedettek szolgáltatásainkkal. Bízunk benne, hogy a jövőben is minden alkalommal kellemes élményekkel távoznak tőlünk.
Várjuk Önöket szeretettel májusban!
Kettesben10.0 / 10-H. István2026.03.21.
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük.
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet a kitűnő értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Kettesben9.8 / 10-H. Jánosné2026.03.21.
Welness nagyon tetszett, minden igényünket kielégitett.
Az ár egy kicsit húzós!
A hotel válasza
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Külön köszönet az értékelésért. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Kettesben10.0 / 10-N. Zoltán2026.03.20.
Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat
A hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy szállodánkat választották pihenésük céljául. Nagyon örülünk, hogy kellemes napokat töltöttek nálunk.
Szeretettel visszavárjuk Önöket!
Szállodavezetés
Vendégeink mondták
Nagyon jó és kényelmes!
Kültéri úszómedence
Soha nem tudok előre köszönni senkinek (szoba asszonyok - pincérek - welness stb..).
Nagyon jól éreztük magunkat, szeretnénk majd újra menni.
Széleskörű szolgáltatások teszik vonzóvá számunkra a szállodát! Már többszörösen visszajárók vagyunk, és ez így is marad!
Nagyon jól éreztük magunkat.
köszönök mindent mindent magas szinvonalon kaptunk nagyon jó volt
Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük.
Welness nagyon tetszett, minden igényünket kielégitett.
Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat